ubytovani u mlyna logo

Rekreační areál U Mlýna

Rekreační areál U Mlýna

Mariánské Lázně

Mariánské Lázně jsou jedním z nejkrásnějších lázeňských měst v Evropě a nabízejí mnoho důvodů, proč byste je měli navštívit.

Jedním z hlavních důvodů, proč byste měli Mariánské Lázně navštívit, je především krásné přírodní prostředí, v němž jsou lázně situovány. Město se rozkládá v západních Čechách v obklopení lesů a je obklopeno kopci, které nabízejí nádherný výhled.

Mariánské Lázně jsou také známé pro své minerální prameny, které se nacházejí po celém městě. Tyto prameny mají blahodárné účinky na zdraví a jsou využívány k léčbě mnoha různých onemocnění.

Kromě toho Mariánské Lázně nabízejí mnoho kulturních a historických památek, jako například krásné lázeňské kolonády, kostely a další historické budovy.

Navštívit můžete také mnoho parků a zahrad, jako například Anglický park s kolonádou a Velký rybník, kde se nachází socha polárníka Jana Evangelisty Purkyně.

V Mariánských Lázních se také koná mnoho kulturních akcí, jako jsou koncerty, festivaly a divadelní představení. Výborné gastronomické zážitky můžete zažít v mnoha restauracích, kavárnách a cukrárnách, které město nabízí.

Další tipy

hi SEO, s.r.o.

Přihlášení